Biodesinfitseerimise lisavõimekus PROLOG-i liikmetele

Koroonakriisis lisaks oma põhitegevusele ruumide biodesinfitseerimisteenust pakkuma hakanud Sensei OÜ saab vajadusel teostada nende büroohoonete/ruumide, ladude, tootmistsehhide ja müügisaalide tõhusa desinfitseerimise, kus ettevõtteil endil vastav võimekus puudub. NB! Tegemist on puhastusteenusest täiesti eraldiseisva valdkonnaga. Kõikidel meie teenust tellivatel klientidel on olemas ka oma puhastusteenuse pakkujad.

Kasutame desinfitseerimiseks täiesti naturaalset ja mittemürgist, ent samas 100% viiruseid ja baktereid hävitavat hüpokloorishapet (HClO) tootenimetusega Biodes500Prof, mis on Terviseameti poolt professionaalseks desinfitseerimiseks heaks kiidetud biotsiid. Desinfitseerime külma udu meetodil, mis tähendab, et pihustame foggeritega (udukahurid) desinfitseerimisaine 8-15 mikronilistest osakestest kooneva uduna ruumi õhku ja sealtkaudu kõikidele pindadele. Biodes500Prof on inimestele, loomadele ja taimedele täiesti ohutu. Õhku pihustatav peen ja tihe udu, mis ühtlaselt ja kõikidele pindadele langeb, ei kujuta endast ohtu ka arvutitele ega muule elektroonikale.

Ühe ULV (Ultra Low Volume) udukahuriga desinfitseerime sõltuvalt ruumide konfiguratsioonist 300-500m2 tunnis. Kolme kahuriga töötades desinfitseerime täielikult näiteks 5000m2 üheksal korrusel paikneva büroohoone kuni viie tunniga.

Maksumuseks on 0,50€/m2+KM tööajal. Puhkepäevadel ja öösiti desinfitseerimisel lisanduvad koeffitsendid.

Kui meie biodesinfitseerimise alane võimekus saab Teile võitluses Covid-19 abiks saab olla, siis palun detailide kokku leppimiseks minuga ühendust võtta.

Vastupidavust sellel raskel ajal soovides!
Tervitustega!

Sensei OÜ
Illimar Paul, juhataja
5099900

https://www.facebook.com/biodesinfitseerimine