Partnerid
2008. aasta detembris sai Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühingu klastri eeltaotlus EAS-st positiivse vastuse.
Tallinna Sadam
Suurim sadam Eestis ja ka laiemalt väga hea potentsiaaliga logistikasõlm Läänemere regioonis.
Huvi luua keskkond, kus liiguks palju kaupa, kus tegutseksid tootmise ja tooraine mahukas tegevus. Meelitada üksteisega lingitud uusi tootmisettevõtteid, mis üksteisele teenuseid osutaksid. Meretarnspordi arendamine.
Eesti Masinatööstuse Liit
Masinatööstuse Liit on valitud klastri partneriks, kuna masinatöötuse sektor annab 40 % Eesti ekspordist ja seega on selle sektori üheks konkurentsieeliseks efektiivne logistika.
Organisatsioon ise huvitub transpordi logistika ja tarneahelas varude juhtimise arendamisest oma liikmete hulgas, sest logistika optimeerimise osas vajab turg harimist.
Regio
Huvitub logistika klientide vajaduste tundmaõppimine, logistika teadusarendus projektidest ülevaate saamine, selle kaudu kasulike rakenduste väljatöötamine.
Tallinna Ettevõtlusamet
Partner, kes finantseeris projekti 12,5 % ulatuses kuna logistika arendamine on Tallinna linna üheks strateegiliseks suunaks.
SHG Estonia
Link Eesti tootjate, logistikaettevõtete ja välismaal asuvate tellijate vahel. Tegevuse eesmärgiks on partnerite võrgustik, kellega koostöös on võimalik pakkuda konkurentsivõimelist allhanget Eestist. Oodatavad tulemused klastriprojektilt- efektiivsema ja usaldusväärsema tarneahela kujunemine, kus eksisteerivad alternatiivid nii allhankijate, kui ka transpordi- ja ladustamisteenuste pakkumise osas.
Wendre
Tegevused klastris: Wendre on uurimas võimalusi tarnehaela mudeli SCOR rakendamisest ettevõttesse. Klastriprogrammi osalejatel on võimalik analüüsida Wendres läbiviidud situatsiooniuuringu tulemusi ning leida sealt võimalikke lahendusi tarneahelais rakendamisel. Wendre projektis osalemise eesmärk on saada tagasisidet tehtud analüüsidele ning olla avatud diskussioonis klastri programmis osalejatega, leidmaks parimaid lahendusi tarneahela juhtimise mudeli rakandamiseks.