ACCE100 kutse: 16. aprillil – Uus reaalsus, uued piiramatud võimalused

PROLOG ja Single Window initsiatiiv löövad kaasa Accelerate Estonia projektis Logistika Digitaalse ökosüsteemi loomiseks ning kutsume teid ACCE100 ja Accelerate Estonia 16.aprillil kell 09:30-11:00 toimuvasse virtuaalsesse töötuppa.
Ettekande virtuaalses töötoas teeb ka Heiti Mering.

Aprilli töötoas jagame rahvusvahelist kogemust, kuidas südikalt endale seatud eesmärkide poole liikuda. Meie enda edusammud on muljetavaldavad ja globaalse platvormi cargo.one esindajad soovivad meiega arutada, kuidas kiirendada tarneahelas digitaalset transformatsiooni.

Palun anna meile oma osalusest teada ja registreeru siin.

Päevakava:

  • Turkish Airways – lennunduses on raske. Kuuleme otse allikast, mis on peamised probleemid ja millised on võimalikud lahendused. Kinnitatud esineja: Ozan Emrah Erzurumlu, Cargo Manager (Vilnius).
  • cargo.one online lennukargo broneerimisplatvormi tutvustus. cargo.one teeb lennukargo ostu ja müügi osas koostööd selliste lennuliinide ja ekspediitoritega nagu Lufthansa Cargo, Finnair Cargo, AirBridgeCargo, Etihad Cargo, ANA Cargo, Expeditors, DACHSER, Hellmann Worldwide Logistics, Flexport, Agility Global Integrated Logistics ja JAS Worldwide. Tooteturunduse juht Oskar Salmhofer.
  • Digital Logistics Ecosystem – millise läbimurde oleme saavutanud tarneahela digitaliseerimisel läbi osalejate avatud koostöö. Toimub loodud lahenduse demo ning kutsume Sind liituma selle koostöö initsiatiiviga. Paljugi on selles koostöös sarnast Linux operatsioonisüsteemi arendamisega. Heiti Mering, Accelerate Estonia.

 Zoom konverentsiruum:
https://zoom.us/j/803027593
Meeting ID: 803 027 593
Sissehelistamiseks leia number siit: https://zoom.us/u/ael0qxDisa