Loading Events

« All Events

PROLOG TARNEAHELAKONVERENTS 19.AUGUSTIL

august 19 kell 09:30 - 20:00

Prologi iga-aastane Tarneahelakonverents tuleb siiski. Teadagi millest tingituna oleme Prologi 2021 Tarneahelakonverentsi lükanud juba paar korda edasi, alguses 21. veebruarilt 27. maile ja nüüd juba suve lõppu 19. augustile.

Takistuste kiuste me ei jäta jonni – külm kevad, kuri viirus või halb ventilatsioon aga me teeme Prologi tähtsündmuse ka sellel aastal. Teeme täiesti teistmoodi. Kuna keegi ei oska ennustada, mis vabadused meil suve lõpus on alles, siis üritame ennetada kõiki piiranguid ja teeme konverentsi vabas õhus – Vabaõhumuuseumi kiigeplatsil.

Kiigeplatsil on paraja suurusega katusealune kuhu mahub lahedalt kuni 150 külalist. Ventilatsioon on loomulik ja seda saame reguleerida seinakardinaid avades ja sulgedes.

Ajakohaselt on konverentsi teema “Kriisi õppetunnid”. Kutsume esinema pandeemias lahingkarastuse saanud ettevõtete esindajad, kes räägivad, mida nad on eelmisest aastast õppinud. Julgematelt esinejatelt küsime, kas midagi sai tehtud valesti, kas hindasite aasta tagasi olukorda õieti, kas praegu tagasi vaadates oleksite midagi teisiti teinud?

Meie oleme tarneahela inimesed. Tarneahelad värisesid ja varisesid kõikjal üle maailma. Ühe aasta või isegi poole aasta sisse mahtus nii sügav depressioon kui ülevoolav optimism. Kuidas hakkama saadi? Mis nipid töötasid, mis mitte: kas prooviti hea, kurja või kavalusega. Kõike seda soovime esinejatelt teada saada ja teiega jagada et olla valmis juba järgmisteks tarneahelatõrgeteks. Nendest kogemustest tasub õppida – kriis ei ole veel lõppenud ja viimaseks see ka ei jää.

Vaatame maailma muutumist laiemalt. Millised muutused tarneahelates ja ühiskonnas tekkisid esinejate arvates ainult pandeemia ajaks ja millised muutused on pöördumatud ja saavad uueks normaalsuseks.

Meie Prologis soovime, et teil oleks mõnus aga ka turvaline. Sellepärast soovime teha tavapärase, paljude (lähi)kontaktidega konverentsi, kuid oleme siiski vastavalt oludele valmis ka pool- või täisdigitaalseks konverentsiks.

Registreerimine

Details

Date:
august 19
Time:
09:30 - 20:00
Event Tags:
,

Venue

Tallinn

Details

Date:
august 19
Time:
09:30 - 20:00
Event Tags:
,

Venue

Tallinn