Loading Sündmused

« All Events

  • Sündmus event on möödas

Magnetic MRO külastus

aprill 4 kell 15:00 - 17:00

Kutsume oma liikmeid külastusele Aasta Ettevõtte 2017 ja Aasta Eksportöör 2017 tiitlid pälvinud lennukite remondi- ja hooldusteenuste ettevõttesse Magnetic MRO.

„Aasta ettevõte Magnetic MRO AS on edukas eksportija, kes on jõudnud oma teenustega 37 riiki,“ sõnas EASi juhatuse esimehe Alo Ivaski pidulikul Eesti parimate ettevõtete tunnustamise auhinnagalal.1

Estonian Airist alguse saanud lennukihoolduse ettevõtte Magnetic MRO klientideks on suured lennufirmad Euroopast ja mõned isegi Aafrikast. Täna on firma globaalne turuosa veel imeväike, kuid nälg kasvada väga suur. Brussels Airlines, airBaltic, Austrian Airlines, Thomas Cook, FedEx ja paljud teised lasevad oma lennukeid hooldada Eestis, Tallinna lennujaama territooriumil asuvates Magnetic MRO moodsates angaarides. Tegemist ei ole lihtsalt rehvirõhu kontrollimise või õlivahetusega. Lennukeid võetakse siin pisidetailideni lahti, ühe raudlinnu baashooldus võib võtta aega mitu kuud.2

PROLOG Logistikaklubi eestvedamisel korraldataval visiidil avaneb ühingu liikmetel suurepärane võimalus näha ettevõtte tööruume, ainulaadseid tööriista- ja varuosade ladusid ning küsida ja kuulda lugusid ettevõtte edulugudest ja õppetundidest.

Külastamise tingimused

– Vajalik on registreerimine hiljemalt 2. aprillil kella 12:00-ks!
– Osalemine on PROLOGi ja PROLOG Logistikaklubi liikmetele tasuta, teistele rakendub osalemistasu 24€ (sis. km).
– Kohtade arv on võõrustaja poolt rangelt piiratud, mistõttu pane ennast kirja ainult juhul, kui kindlasti tulla saad.
– Kohtade täitumise järgsed registreerijad jäävad “ootenimekirja”. Lõpliku osalemise võimaluse või mittevõimaluse teatame registreerunutele kõikide kohtade täitumise järgselt.
– Lennujaama territooriumile pääsemiseks tuleb registreerimisel esitada isikukood ning kohaletulles võtta kaasa isikut tõendav dokument.
– Kui oled kirjas, kuid ei tule kohale ega teavita sellest e-postil kalle@prolog.ee enne 2. aprilli 2018 kella 10:00, väljastame Sulle arve summas 36€ (sis. km), mis tuleb tasuda 5 päeva jooksul.

Registreerimine

Registreerimine on lõppenud.

1 allikas: EAS
2 allikas, sh illustreeriv foto: Ärileht, foto: Karli Saul

Detailid

Kuupäev:
aprill 4
Aeg:
15:00 - 17:00
Sündmus Categories:
, ,
Sündmus Tags:
, , ,

Korraldaja

Kalle Uusmaa
Telefon:
5021059
E-mail:
kalle.uusmaa@prolog.ee

Toimumiskoht

Magnetic MRO
Väike-Sõjamäe 1A
Tallinn, 11415 Estonia
+ Google Map