Loading Events

« All Events

30.03.2023 Tarneahelakonverents

märts 30 kell 09:00 - 17:00

Muutustele ja nendest tekkinud kriisidele lahenduste otsimisest on saanud igapäevase töö lahutamatu osa. Parafraseerides elavaid klassikuid: “Tahaks korralikult tarneahelaid juhtida, aga ei saa. Pidevalt peab lahendama kriise”. See ongi uus reaalsus ja meil jääb üle kohaneda või hääbuda. Seetõttu vaatabki PROLOGi Tarneahelakonverents taaskord sügavuti sisse muutuvasse maailma ja keskkonda.

Hoiame oma rahvusvahelist joont. Toome teile esinejaid üle maailma, et anda toimuvast globaalne vaade, sest me ei ole neis muutustes üksi ja kogu maailm otsib vastuseid samadele küsimustele. Konverentsi selgroog on kohalikud parimad esinejad, kellel on näited lahendustest siinsamas Eestis. Pakume esinejaid, kelle juhtimiskogemused aitavad näha võimalusi muutuvas ärikeskkonnas ja leida lahendusi kerkinud probleemide ületamiseks. Läbi rahvusvaheliste ja Eesti esinejate kogemuste toome selgust, kuidas maailmas toimuvad protsessid mõjutavad meie ettevõtete ja riigi tegevust. On vaja teada, kuidas me logistika- ja tarneahelajuhtidena peame selles segaduses orienteeruma, et teha õigeid otsuseid.

PROLOGi kuues rahvusvaheline Tarneahelakonverents on väärtuslik kohtumispaik kõigile tööstuse-, kaubanduse-, ekspedeerimise-, transpordi- ja logistikasektori inimestele. See on suurepärane koht, kus luua uusi kontakte tarneahela- ja ostuvaldkonnas. Lisaks päevastele ettekannetele maailma ja Eesti parimatelt ekspertidelt on konverentsi lahutamatu osa õhtune võrgustamine – suhtlus vabas õhkkonnas veini ja suupistetega. Nii ka seekord!

Broneerige kalendris 30. märts. Kes soovivad aga konverentsil osalemiseks kasutada soodsamat võimaliku registreerumise hinda, siis soovitan end kirja panna just praegu!

https://prolog.ee/tarneahelakonverents-2023/

Details

Date:
märts 30
Time:
09:00 - 17:00
Website:
https://prolog.ee/tarneahelakonverents-2023/

Venue

Filmimuuseum
Pirita tee 56, 12011 Tallinn + Google Map

Details

Date:
märts 30
Time:
09:00 - 17:00
Website:
https://prolog.ee/tarneahelakonverents-2023/

Venue

Filmimuuseum
Pirita tee 56, 12011 Tallinn + Google Map