Loading Sündmused

« All Events

  • Sündmus event on möödas

19. Logistika Aastakonverents + Aasta Logistikategu 2017

14. nov. 2017 kell 08:45 - 16:30

Äripäeva teemaveeb Logistikauudised.ee korraldab koostöös ELEA ja ProLogiga 14. novembril Logistika Aastakonverentsi fookusega kauba pakendamisele ja teekonnale tarbijani. Konverentsil tunnustatakse parimaid logistikasaavutusi Eestis ning kuulutatakse juba 16. aastat järjest välja Aasta Logistikategu.

Iga-aastane logistikamaastiku tippsündmus toimub sel korral juba 19. korda. Diskuteerime ja anname ülevaate muutustest kauba transportimisel ning räägime e-kaubanduse tagastuslogistika korraldusest ja klientide ootustest kauba kättesaamisel. Räägime pakendamise ja kinnitamise ohtudest ning vastutusest kauba transportimisel. Kuuleme näidet sellest, kuidas pakendab oma toodangut tootmisettevõte ja mida vedaja temalt ootab. Saame teada, mida ootab kolmas osapool – kauba vastuvõtja. Toimub arutlusring ideaalse ja säästliku pakendamise teemal.

Eripakkumine PROLOG-i liikmetele

PROLOG-i liikmed saavad kuni 26. oktoobrini registreerida konverentsile soodushinnaga 269€ + km. Kolme või enama osaleja korral samast ettevõttest on hind 229€ + km / osaleja. Soodustus kehtib kui kasutad registreerimisel Sinu e-postkasti saadetud spetsiaalset koodi.

Lisainfo

Programmiga tutvumiseks ja registreerimiseks vajuta siia.

Aasta Logistikategu 2017 kandidaatidega tutvumiseks ja hääletamiseks vajuta siia.

Korraldaja

Anu Soomets
Telefon:
5164397
E-mail:
anu.soomets@aripaev.ee

Toimumiskoht

Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus
Ehitajate tee 150
Tallinn, 13517 Eesti
+ Google Map