Single Window hommikuseminarid

Kutsume Teid osalema Single Window uues algatuses ning neid tutvustavatel hommikuseminaridel.

Leiame, et Teie organisatsioonil on tarneahela, logistika ja transpordi infovahetuse digitaliseerimise valdkonnas oluline roll, hindame Teie kogemust ja teadmisi ning näeme Teid väärtusliku partnerina Single Window edasiarenduste planeerimisel.

Uute suundade ja omavaheliste koostöövõimaluste esmaseks tutvustamiseks korraldame juba novembris kolm hommikuseminari, millele järgnevad temaatilised töögrupikohtumised uue aasta esimeses pooles.

Single Window seminarid toimuvad kolme neljapäeva hommikul, kell 9:00-11:00 TTÜ Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses (Raja 15, Tallinn).

N, 12.november 2015,  Sissejuhatus ja riiklikud algatused, Single Window mere- ja maanteevedudes N, 26.november 2015, SingleWindow raudteel, lennunduses ja tollimises N, 10.detsember 2015, SingleWindow intermodaalses logistikas ja kokkuvõtted

Hommikuseminaride täpsema kava ja algatuse tutvustuse leiate käesoleva kirja lisast.

Seminaridel tutvustame erinevate valdkondade olemasolevaid SingleWindow lahendusi ja planeeritavaid arendusi ning meie soov on nende valguses leida ühisosa valdkondadeüleste arenduste planeerimiseks. Esimesel seminaril tutvustatakse Single Window riiklikke kavasid ja käesoleva uue algatusega seotud uurimis- ja töökava ning kolmandal seminaril toimub pikem arutlelu erinevate organisatsioonide rolli ning võimalusi sellesse panustada.

Kui Teil isiklikult ei ole võimalik kohale tulla, on oodatud Teie organisatsiooni esindaja.

Palume tulekust teada vastates käesolevale meilile, kirjutada info@prolog.ee .

Kohtumiseni!

LISAINFO:

PROLOG: Tõnis Hintsov, tonis@prolog.ee; 51 00 582 Peep Tomingas, peep.tomingas@prolog.ee, 56 103 600

TTÜ: Ulrika Hurt, ulrika.hurt@ttu.ee, 52 14 251; Kalle Uusmaa, kalle.uusmaa@ttu.ee, 50 21 059