Horst Wiedmann

Saksamaa Tarneahelate- ja Ostujuhtimise Assotsiatsiooni BME president

Saksamaa Tarneahelate ja Ostujuhtimise Assotsiatsioon on 9000 liikmega mõjukas organisatsioon, kuhu kuuluvad kõik Saksamaa ülemaailmselt tuntud ettevõtted. Horst Wiedmann selle organisatsiooni juhina tegeleb BME strateegia elluviimisega. Varem on ta vastutanud ka ühingu rahvusvaheliste ja poliitiliste kontaktide arendamise ja BME teenuste valiku laiendamise eest.

Horst on ka ZF Friedrichshafen AG sepresident. Seal on tema peamine ülesanne tugevdada ülemaailmselt tarneahela nõuetele vastavust. Tarneahela juhtimises on Horstil kogemus ka protsesside,
meetodite, süsteemide ja aruandlusstruktuuride väljatöötamises.

10:40 - 11:20

20.02.2020 Programm

Globaalne hankimine maailma trendide võtmes

Horst Wiedmann juhib Saksamaa Tarneahelate ja Ostujuhtimise Assotsiatsiooni. Sinna kuulub suur hulk autotööstuseid, mis puutuvad igapäevaselt kokku globaalsete majanduspoliitiliste otsuste tagajärgedega. Horst teebki konverentsi avaettekandena ülevaate viimastest suurematest majanduslikest ja poliitilistest trendidest ning näitab, kuidas need mõjutavad globaalseid tarneahelaid. Ta annab võimalikud lahendused, kuidas muutustega kohaneda ja keerulised ajad üle elada.