KUTSE KONVERENTSILE

PROLOGI neljas rahvusvaheline Tarneahelakonverents toimub 20. veebruaril 2020 tavapärasemast pidulikumas formaadis. Tähistame seekordse Tarneahelakonverentsiga kahte suurt juubelit – PROLOG 20 ja ELEA 25 aastat ühingute asutamisest. Seetõttu korraldame ka konverentsi koos, Laulasmaa SPA konverentsikeskuses koos õhtuse piduliku gaalaga.

Tarneahel nagu iga teine majandusharu jätab enda tegevusest maha mingisuguse jälje. Kas kõik jäljed on positiivsed ja kas kõik on nii nagu esialgu paistab? Kas elektriauto on ikka keskkonnasäästlik, kui roheline on ikkagi biokütus, mille vastu me tegelikult võitleme elektritõukeratastega? Sarnaseid küsimusi võime leida ka tarneahelas – kas globaalne hankimine on alati õigustatud, kui rohelised on tegelikult meie koostööpartnerid. Peame endale aru andma, et iga meie otsus jätab kuhugi jälje. Analüüsime seekordsel konverentsil, millise jälje jätab endast tarneahel. Mõtleme, kuidas me saame asju paremini teha, et rahul oleksid omanikud ja ka keskkond.

Kui olete otsinud vastuseid küsimusele, kuidas oleks teie ettevõtte jalajälg keskkonnale väiksem aga samas soovite tegutseda kasumlikult, siis on seekordne Tarneahelakonverents Teile õige koht osalemiseks. Lubame, et me ei hakka teid kiusama rohelise ajupesuga vaid vaatame asju nii nagu nad tegelikult on ja kuidas meie neid mõistame.

Nagu eelnevatel konverentsidel, oleme ka tänavu võtnud eesmärgi panna vähemalt pool programmi kokku rahvusvahelistest esinejatest. Eelnevate aastate konverentsidel oleme tutvustanud teile Hyperloopi, jaganud nii Amazoni, IBM-i, Ericssoni, Cleveroni kui ka Lufthansa kogemusi.

Konverentsikülastajad on selle eest andnud meile kõrge rahulolu protsendi – 98%. Anname ka see aasta oma kvaliteedilubaduse.

Nagu alati lõppeb konverentsipäev õhtuse banketiga, mille lõppu me ei planeeri. Konverentsi parim hind kuni 15.11.2019 199€ + km (Tavahind 299€ + km).

Kohtumiseni IV Tarneahelakonverentsil ja 2 suure tarneahelaülese organisatsiooni juubelipidustel, et teha paremaid tasakaalustatud otsuseid keskkonna ja oma ettevõtte jaoks!


Peep Tomingas

Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing PROLOG juhatuse liige ja konverentsi programmijuht

 


Toomas Orutar

Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsatsiooni ELEA juhatuse esimees

KORRALDAJAD

ESINEJAD

AVALDAME IGA NÄDAL UUE ESINEJA!
TUTVU IGA NÄDAL LISANDUNUD ESINEJATEGA.

Peep Tomingas

PROLOG juhatuse liige ja päeva moderaator

Horst Wiedmann

Saksamaa tarneahela juhtimise, hankimise ja logistika assotsiatsiooni president

Ingrid Uibokant

Tarneahelajuht, Ragn-Sells AS

Jannicke Baalsrud Hauge

Tootmislogistika dotsent, Rootsi Kuninglik Tehnikainstituut KTH

REGISTREERU

1 osaleja soodushind (osaleja kohta) - hoia kokku 100 eurot!

1 osaleja soodushind (osaleja kohta) - hoia kokku 100 eurot!

199

Osaluskohti saadaval:

25/150

Konverentsi tavahind 299€ + KM

Registreeri

Hinnale lisandub käibemaks 20%

1 osaleja soodushind (osaleja kohta) - hoia kokku 100 eurot!
KAASLASE PAKETT

KAASLASE PAKETT

85

SISALDAB: 1) Arvo Pärdi keskuse külastust giidi ja bussi transfeeriga 2) Piiramatut Laulasmaa Spa külastust 3) Gaala õhtusööki

5/40

REGISTREERI

Hinnale lisandub käibemaks 20%

KAASLASE PAKETT

ASUKOHT

Laulasmaa Spa ja Konverentsikeskuses
Soovi korral edasi-tagasi transport: Balti Jaam - Rocal Mare - Laulasmaa 

Tutvu ka meie varasemate konverentsidega