Физическое лицо
Juhatus
Sogenbits Emöke SCD – Supply Chain Diagnostics OÜ | Член общества с 2014
Auliige
Paul Illimar – Sensei OÜ | Член общества с 2000
Tulvi Ain – Tallinna Tehnikakõrgkool | Член общества с 2000
Vanemliige
Hintsov Tõnis | Член общества с 2000
Laving Jüri – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2000
Lehiste Erki – AS A. Le Coq | Член общества с 2000
Saareoks Janek – HAVI Logistics OÜ | Член общества с 2000
Tael Tarmo – DPD Eesti AS | Член общества с 2000
Varandi Lauri – Magnum Logistics OÜ | Член общества с 2000
Villemi Ene-Mall | Член общества с 2000
Põhiliige
Adson Marianne | Член общества с 2005
Aleksejeva Margarita – Mainori Kõrgkool | Член общества с 2005
Annikve Tom – Eurohelp OÜ | Член общества с 2010
Domozilova Lilia – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus | Член общества с 2001
Eenla Sven-Üke | Член общества с 2005
Habanen Erki – Estonian Cell AS | Член общества с 2002
Janno Jelizaveta – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2005
Jõevee Tiit – AS Kaubaekspress | Член общества с 2002
Jõgiso Rein – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2001
Kalve Cristian – ENSTO ENSEK AS | Член общества с 2008
Karu Tiit – Riigiressursside Kesku OÜ | Член общества с 2004
Kask Villu – Alpi Eesti OÜ | Член общества с 2001
Kildjer Erle – InfoVara OÜ | Член общества с 2008
Koppel Ott – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2005
Kuuskmann Veronika – PKC Eesti AS | Член общества с 2009
Külaviir Toivo – Riigiressursside Keskus OÜ | Член общества с 2004
Lepik Vadi – Estonia Logistics OÜ | Член общества с 2001
Liiv Innar | Член общества с 2003
Maas Elmer – MAAS Distribution OÜ | Член общества с 2007
Marjamäe Aivar – Oy Map Merchant AB | Член общества с 2004
Miller Mait – Smarten Logistics AS | Член общества с 2002
Mäesalu Maris | Член общества с 2005
Mägi Peeter | Член общества с 2002
Männik Riina – Estonia Logistics OÜ | Член общества с 2003
Mölder Maido | Член общества с 2006
Mööl Mark – Ericsson Eesti AS | Член общества с 2010
Niine Tarvo – TTÜ | Член общества с 2004
Nikolajeva Juulia | Член общества с 2005
Orutar Toomas | Член общества с 2008
Proos Aivar | Член общества с 2008
Raitviir Erik – Stoneridge Electronics AS | Член общества с 2005
Rajaste Leeni – Tallinna Transpordikool | Член общества с 2008
Rautio Kirsti – Lappeenranta Business Development | Член общества с 2003
Rohtla Rainer – DPD Eesti AS | Член общества с 2009
Rukki Kai – Altia Eesti AS | Член общества с 2005
Saarepera Teet | Член общества с 2003
Sild Jarno | Член общества с 2009
Steinberg Tauno – Laadur OÜ | Член общества с 2009
Tali Gristel – Eesti Energia | Член общества с 2009
Talv Risto – NOTE OÜ | Член общества с 2002
Truija Martin – CF&S Estonia AS | Член общества с 2003
Turban Andrus – Terasteel OÜ | Член общества с 2008
Türk Alar – Molycorp Silmet AS | Член общества с 2008
Veersoo Toomas – Telema AS | Член общества с 2003
Veskus Toomas – Onninen AS | Член общества с 2009
Viiroja Tõnis Saku – Õlletehase AS | Член общества с 2010
Viljamaa Aivo – KEK Trading International AS | Член общества с 2001
Välli Andres – Kaitseliidu Peastaap | Член общества с 2007
Õsso Janek | Член общества с 2008
Lihtliige
Arro Sirle | Член общества с 2012
Aru Steve – Eesti Pandipakend OÜ | Член общества с 2011
Einroos Raino | Член общества с 2011
Hurt Ulrika | Член общества с 2013
Hüüs Raivo | Член общества с 2014
Jurkatamm Marko | Член общества с 2013
Kaeval Mihkel – Safe Shipping OÜ | Член общества с 2011
Kalda Tiina | Член общества с 2011
Kamõ Ünikov Dmitri | Член общества с 2014
Keki Üev Jaan – Ericsson Management Consulting | Член общества с 2011
Kiisler Ain – L-Consult OÜ | Член общества с 2012
Koldits Tõnu | Член общества с 2011
Kons Aigar | Член общества с 2011
Kormik Ingrid | Член общества с 2012
Kraav Tiina | Член общества с 2012
Krull Jaanus – ABB AS | Член общества с 2011
Kula Jaanika | Член общества с 2014
Kutser Mait – Infotark AS | Член общества с 2009
Kuuse Andres – DletaBid OÜ | Член общества с 2015
Kuuse Andres – DeltaBid OÜ | Член общества с 2015
Lessel Katrin – Horizon Tissue OÜ | Член общества с 2015
Loit Kairi – E-Profiil AS | Член общества с 2013
Looga Lauri | Член общества с 2009
Lumi Reelika – Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ | Член общества с 2015
Luts Liivar – Tallinna Transpordiamet | Член общества с 2013
Luts Martin | Ühingu liige alates 2012
Lätti Tiina – Magnum Logistics OÜ | Член общества с 2009
Maripuu Ivar – DSV Transport AS | Член общества с 2013
Metsamaa Jaak | Член общества с 2012
Musto Meljo – Tartu Ülikool | Член общества с 2008
Mänd Hannes – Alpi Eesti OÜ | Член общества с 2012
Neumann Anneli – AS Imprest | Член общества с 2013
Ojamets Kersti | Член общества с 2012
Oselin Rein | Член общества с 2011
Ossipova Jekaterina – TTÜ | Член общества с 2008
Osula Kristi – Tartu Ülikool | Член общества с 2013
Pae Kaido | Член общества с 2012
Pertmann Jaana | Член общества с 2012
Piirsalu Ave – Ehitusveod OÜ | Член общества с 2013
Pärna Aimar | Член общества с 2013
Põldaru Krista – AS Sales-Star | Член общества с 2014
Rahula Rait – Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | Член общества с 2015
Raud Martin – ACE Logistics Estonia AS | Член общества с 2015
Ringmaa Erik | Член общества с 2012
Roolaid Raivo – Nefab Packaging OÜ | Член общества с 2012
Roosmann Ene | Член общества с 2012
Saago Priit – Module Tech OÜ | Член общества с 2015
Saks Margus | Член общества с 2006
Soidla Kaspar – Aberg Express OÜ | Член общества с 2015
Strenze Liie | Член общества с 2012
Strom Andres | Член общества с 2014
Suuk Kaarel | Член общества с 2012
Tatter Meelis – Monier OÜ | Член общества с 2011
Tombak Anu – APL Agencies Estonia OÜ | Член общества с 2008
Tomingas Peep | Член общества с 2012
Toom Tõnu – Infotark AS | Член общества с 2009
Toomla Kuldar – Hilding Anders Baltic AS | Член общества с 2015
Tramberg Kristiina – Vabakutseline | Член общества с 2013
Uusna Kristel | Член общества с 2012
Vaik Toomas | Член общества с 2012
Vegmann Ahto | Член общества с 2008
Ventsel Lea – Magnum Logistics OÜ | Член общества с 2009
Öpik Rain – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2012
Liikmekandidaat
Anderson Anu – DHL Estonia AS | Член общества с 2010
Golubeva Kerttily – Tallinna Ülikool | Член общества с 2009
Kivimäe Martin – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2011
Kärson Tauri – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2011
Metstak Mai-Liis – Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2011
Podoljan Igor – EBS | Член общества с 2005
Юридическое лицо
Laadur Grupp | Член общества с 2002
Smarten Logistics AS | Член общества с 2002
AS TALLINNA SADAM | Член общества с 2003
Eesti Post AS | Член общества с 2003
Telema AS | Член общества с 2003
DPD Eesti AS | Член общества с 2004
NEFAB Packaging OÜ | Член общества с 2004
Sensei OÜ | Член общества с 2004
Mainori Kõrgkool | Член общества с 2005
RRK | Член общества с 2005
Sillamäe Kutsekool | Член общества с 2005
Stoneridge Electronics AS | Член общества с 2005
Magnum Logistics OÜ | Член общества с 2006
ALTIA EESTI AS | Член общества с 2008
ID-Balti AS | Член общества с 2008
Logistika Pluss OÜ | Член общества с 2008
Tallinna Transpordikool | Член общества с 2008
Via 3L | Член общества с 2008
WENDRE AS | Член общества с 2008
Columbus Eesti AS | Член общества с 2009
Estonian Cell AS | Член общества с 2009
Infotark AS | Член общества с 2009
Onninen AS | Член общества с 2009
Tallinna Tehnikaülikool | Член общества с 2009
BCS Itera AS | Член общества с 2010
Eurohelp OÜ | Член общества с 2010
Eesti Pandipakend OÜ | Член общества с 2011
Interconnect Product Assembly AS | Член общества с 2011
Järvamaa KHK | Член общества с 2011
NOTE Pärnu OÜ | Член общества с 2011
PKC EESTI AS | Член общества с 2011
Tallinna Tehnikakõrgkool | Член общества с 2011
ABB AS | Член общества с 2012
Baltika AS | Член общества с 2012
Bauhof Group AS | Член общества с 2012
ENSTO ENSEK AS | Член общества с 2012
Estanc AS | Член общества с 2012
MOLYCORP SILMET AS | Член общества с 2012
Tartu Kutsehariduskeskus | Член общества с 2012
AS Schenker | Член общества с 2013
Balti Veski AS | Член общества с 2013
Econet Systems OÜ | Член общества с 2013
EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS | Член общества с 2013
Tallink Duty Free AS | Член общества с 2013
FLIR Systems Estonia OÜ | Член общества с 2014
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus | Член общества с 2014
Laovarustus OÜ | Член общества с 2014
Ouman Estonia OÜ | Член общества с 2014
Tallinna Kaubamaja Grupp AS | Член общества с 2014
Eltel Networks AS | Член общества с 2015
Kunda Nordic Tsement AS | Член общества с 2015
Selver AS | Член общества с 2015