Søren Vammen

Søren Vammen
Kairos Commodities tegevjuht

Kairos Commodities on kaubariskide haldamisele keskendunud ärianalüüsi ettevõte.  Ettevõtte klientideks on enam kui 150 ettevõtet üle kogu Euroopa, ehk 13 riigis teenindatakse rohkem kui 2500 oma ala asjatundjat, kes kokku haldavad sadade miljardite eurode suurust eelarvet.

Kairos Commodities kliendinimekirjas on Associated British Food, Bosch, Mann & Hummel, TI Automotive, CLAAS, Heineken, Nordzucker, MIBA, Grupo Damm, Grupo Mahou, British Sugar, San Miguel, Mærsk, Siemens, Tesco ja ThyssenKrupp jt.

Søren Vammen on Kairos Commodities tegevdirektor, samuti ka Taani Ostujuhtimise ja Logistikafoorumi juht ning on omandanud Kopenhaageni Majandusülikoolis magistrikraadi organisatsioonikäitumise ja psühholoogia valdkonnas. Ligi kaks aastakümmet on Søren pühendanud end pakkumise juhtimise ja inimressursside arendamise küsimustele ning on Kairos Commodities tegevjuhina tihedalt seotud mitme rahvusvahelise ettevõtte hanketegevuse ümberkorraldamisega ja kaubariskide haldamise suutlikkuse tõstmisega.

Søren osaleb spetsialistina ka ka Kopenhaageni Majandusülikooli tööstuse turundus- ja ostujuhtimise magistriprogrammis ning äristrateegia Executive MBA programmis.

Aastatel 2001 kuni 2007 oli Søren Ülemaailmse Ostu- ja Tarnejuhtimise Föderatsiooni IFPSM Euroopa asepresident ning selle täitevkomitee liige. Ta oli rohkem kui 10 aastat IFPSM-i juhatuses ja aastatel 2013-2015 Ülemaailmse Ostujuhtimise Föderatsiooni president.