Dr Muddassir Ahmed S&OP workshop

Aeg: 15. veebruar 2018, Tallinn
Koolitaja: Dr Muddassir Ahmed, Ph.D, on professionaalne tarneahela juhtimise ekspert, kellel on 14 aastat kogemusi tööstuses. Pakistani päritoluga, kuid õppinud nii Rootsis Chalmersi kui ka Ühendkuningriigis Lancasteri ülikoolis, kus omandas ka doktorikraadi. Ta on töötanud Rootsis ja Ühendkuningriigis erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes hankevaldkonnas. Praegu elab ta Dubais, kus tegutseb Bridgestone Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkondliku planeerimise juhina.  

 


 S&OP TÖÖTOA TUTVUSTUS 

Milline on 5-etapiline S&OP (müügi ja tegevuste planeerimine) protsess ja kuidas seda kavandada? Vastuse teadmine aitab teil tõsta planeerimise täpsust ja tootlikkust ning vähendada tegevuskulusid. S&OP protsess annab tegevustele ajakohastatud prognoosi, mille tulemuseks on täpsem müügi-, tootmis- ja varudeplaan.

Ühepäevane S&OP töötuba annab osalejale võimaluse läbi viia enesehindamine: millisel tasemel on tegevuste planeerimine tema ettevõttes ja millised väljakutsed ning kuidas tuleb lahendada, et tõsta planeerimise täpsust. Koolitusel käsitletakse lühidalt ka PFEP (plan for every product) ja ABC analüüsi- ning sortimisstrateegiaid, mis loovad eelduse tulemuslikuks ja sujuvaks S&OP protsessiks.

 TULEMUS

  • mõista üksikasjalikult, kuidas kasutada viie sammulist S&OP protsessi planeerimist;

  • kasutada enesehindamise ankeeti ja praktilist lähenemist, mis soodustab probleemide lahendamist ja meeskonnatööd;

  • arendada oma oskusi, kuidas viia läbi S&OP koosolekuid, seada eesmärke ja päevakordi, kuidas kaasata osalejaid ja luua RACI vastutusmaatriksit;
  • koostada edukat S&OP protsessi plaani, mida kasutada turunduse, müügi ja tegevuste juhtimiseks nii pikemaajaliselt või lühiajaliselt järgmise S&OP koosolekuni.

     

 SIHTRÜHM

Töötoa sihtrühm on spetsialistid, kes vastutavad tootmisjuhtimise, nõudluse ja pakkumise plaanide väljatöötamise ning planeerimises tekkivate probleemide lahendamise eest. Koolituse lõpuks on neil praktiliste oskuste pagas, mis aitab neil muuta ettevõtte S&OP protsessi sujuvamaks, tõsta planeerimise täpsust ja tootlikkust ning vähendada tegevuskulusid.

 

Pane tähele!

Töötuba on inglise keeles. Juhendaja saadab kõigile osalejatele veebilehe lingi, et viia iga osaleja kohta läbi praeguse S&OP protsessi enesehindamine. Lingil olev ankeet tuleb enne koolitust täita, et saada hinnang enda kohta.

 

REGISTREERUMINE

 3 osalejat, hind osaleja kohta 299€ + km.
• 2 osalejat, hind osaleja kohta 349€ + km.
• 1 osaleja hind 399€ + km. 

PROLOG-i liikmetele osalushind 299€ + km

  REGISTREERU

 Lisainfo ja küsimused

Juhul kui tekkis täiendavaid küsimusi töötoa kohta võta julgelt kontakti:

Peep Tomingas / +372 56103600 / peep.tomingas@prolog.ee

Martin Kivimäe / +372 56667056 / martin.kivimae@prolog.ee