Dr Muddassir Ahmed

Dr Muddassir Ahmed
Tarneahela juhtimise strateeg ja ekspert

Dr Muddassir Ahmed, Ph.D, on professionaalne tarneahela juhtimise ekspert, kellel on 14 aastat kogemusi tööstuses. Pakistani päritoluga, kuid õppinud nii Rootsis Chalmersi kui ka Ühendkuningriigis Lancasteri ülikoolis, kus omandas ka doktorikraadi. Ta on töötanud Rootsis ja Ühendkuningriigis erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes hankevaldkonnas. Praegu elab ta Dubais, kus tegutseb Bridgestone Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkondliku planeerimise juhina.

Muddassir Ahmed on tarneahela juhtimise strateeg. Ta on sage esineja tarneahela ja hangete juhtimisega seotud konverentsidel ning aktiivne postitaja LinkedIn vastavates gruppides. Ta on asutanud tarneahela platvormi scmdojo.com,  mille moto on „Tarneahela teadmised ja lahendused kõigile”.

SCMDOJO loodi eesmärgiga võimaldada tarneahela spetsialistidel ja tarneahela huvilistel lahendada probleeme, millega nad silmitsi seisavad. Eesmärk on iga oma esinemisega anda kuulajatele/lugejatele uusi teadmisi, mis aitavad neil langetada otsuseid tarneahelate pidevaks täiustamiseks oma ettevõtetes.