Loading Sündmused

« All Events

  • Sündmus event on möödas

TEN-T konverents Connecting Europe

21. sept. 2017 kell 08:30 - 22. sept. 2017 kell 14:30

Septembris toimub Tallinnas, Nordea Kontserdimajas Euroopa Liidu transpordivõrgustiku (TEN-T) arengule keskenduv konverents Connecting Europe.

Eesti Euroopa Liidu Eesistumise Nõukogu ja Euroopa Komisjoni poolt korraldatav konverents keskendub Euroopa Liidu transpordivõrgustiku (TEN-T) rahastamise küsimustele, et tuvastada poliitilised strateegiad, prioriteedid ning rahastusvõimalused järgmiseks ehk 2020. aasta järgseks perioodiks. Selle eesmärgiks on saada tugev, tõenduspõhine sisend transpordi infrastruktuuri rahastamise vahenditest järgmise rahastusperioodi jaoks. Konverentsi avavad muuhulgas Euroopa Komisjoni transpordivolinik Violeta Bulc ning Eesti peaminister Jüri Ratas.

Osalema oodatakse ligikaudu 1500 külastajat, sh Euroopa Liidu liikmesriikide ministrid, Euroopa Komisjoni volinikud ja juhtivametnikud, Euroopa Parlamendi liikmed, TEN-T transpordivõrgustiku koordinaatorid, Euroopa Investeerimispanga esindajad, rahvusvaheliste transpordiorganisatsioonide juhid, investorid ning transpordi- ja rahastusvaldkonna huvigruppide esindajad.

Konverentsi osaks on ka messiala, kus tutvustatakse erinevaid transpordiprojekte, mida on CEF-st (Connecting Europe Facility) toetatud. Connecting Europe’i esimese päeva õhtul ehk 21. septembril toimub kõikidele osalejatele õhtusöök Tallinna Lauluväljakul.

Lisainfo ja registreerimine: www.connectingeu.eu. Registreerimine on avatud kuni 15. septembrini 2017.

Detailid

Algus:
21. sept. 2017 kell 08:30
Lõpp:
22. sept. 2017 kell 14:30
Sündmus Categories:
, ,
Sündmus Tags:
, ,
Koduleht:
http://www.connectingeu.eu

Toimumiskoht

Nordea Kontserdimaja
Estonia puiestee 9
Tallinn, 10148 Eesti
+ Google Map