Eela Velström

Eela Velström
Interim Agentuur VVT partner

Eela on personalijuhtimise valdkonnas tegutsenud alates 1990-ndate keskpaigast. Lõpetanud Peterburi Riikliku Ülikooli filosoofiateaduskonna cum laude, omab diplomit Eesti Diplomaatide Kooli rahvusvaheliste suhete erialal ja ärikorralduse magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist.

Eela on töötanud personalivaldkonna strateegilise tippjuhina ettevõtetes Amerpap Balti, Forexpank, Eesti Energia, G4S Eesti. 2011-2013 oli ta EV Siseministeeriumi personaliosakonna juhataja. 2000. aastast on Eela partner ja konsultant ettevõttes OY Personalijuht.

2014. aasta jaanuarist on Eela mobiilse juhtimise (interim management) teenust pakkuva Velström Vallner Tohver (VVT) partner. Lisaks mobiilsele juhtimisele, mis ühendab erinevad ajutised ja eesmärgipärased juhtimisviisid nagu näiteks üleminekujuhtimine, muudatuste juhtimine, vahejuht ja ajutine juht ning aitab ettevõtetel ellu viia muudatusi, luua lisaväärtust ja liikuda arenguteel edasi, pakub VVT 2017. aastast oma värbamise ja töövahenduse kaubamärgi Interim Agentuuri alt kahte teineteist täiendavat sihtotsingu teenust: executive search ehk juhtide ja spetsialistide sihtotsing ning interim search ehk mobiilsete juhtide ja spetsialistide sihtotsing.