.

PROLOG Ärikonverents 2018
08. veebruaril Tallinnas, Nordic Hotel Forumis, Viru väljak 3

PROLOGi Ärikonverentsi läbiv teema on tarneahela avastamata võimalused juhtimises, protsessides ja koostöös. Läbi rahvusvaheliste ja kohalike esinejate kogemuslugude avastatakse tarneahelates peituvaid võimalusi. Esinejate seas on rahvusvaheliselt tuntud ettevõttete praeguseid ja endiseid juhtivspetsialiste, kuid ka meie suurettevõtete tipp-spetsialiste.

ESINEJAD
• Amazoni endine asepresident, Marek Rozyzki
• Ostu- ja müügiläbrääkimiste koolitaja Jack Quarles
• ....konverentsi teiste esinejate ja teemadega tutvu allpool

Kõik ettekanded on sünkroontõlkega eesti keelde.

SIHTGRUPP
Tööstuse, logistika ja kaubandus ettevõtete tippjuhid - omanikud, juhatuse liikmed, tegevjuhid. Tippjuhtkonnaga koos on konverentsile eriti oodatud ettevõtte tarneahela-, ostu-, hanke- ja logistika otsustajad.

OSALUSTASU (Soodushind kuni 7. juunini)
• 4 või enam osalejat soodushind 159€ + km (Tavahind 189€ + km)
• 3 osalejat, soodushind osaleja kohta 189€ + km (Tavahind 229€ + km)
• 2 osalejat, soodushind osaleja kohta 229€ + km (Tavahind 269€ + km)
• 1 osaleja soodushind 269€ + km (Tavahind 299€ + km)

PROLOG-i liikmetele soodushind 159€ + km, sõltumata registreeruvate arvust (Tavahind 189€ +km)

Days
Hours
Minutes
Osalen soodushinnaga

KONVERENTSI TOETAJAD

PROGRAMMIJUHI PÖÖRDUMINE

Kutsume teid PROLOGi Ärikonverentsile kus tutvustame maailma trende, pakume parimaid praktikaid ja võimalust võrgustumiseks. Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing PROLOG algatab uue traditsiooni korraldades oma esimese PROLOGi Ärikonverentsi.

Miks me seda teeme?
Ärikonverents toetab PROLOGi peamist missiooni: tõsta tarneahelajuhtimise erialateadmiste ja parimate praktikate levitamise kaudu Eesti ettevõtete ja selle kaudu kogu Eesti majanduse konkurentsivõimet.

Miks just ärikonverents?
PROLOGi Ärikonverentsi visioon on olla foorum, kus kohtuvad ettevõtete tippjuhid ja tippspetsialistid tarneahela-, ostu- ja logistikajuhtimise valdkondadest.

See on foorum, kus tarneahela eksperdid saavad ettevõtete juhtidele näidata oma ideid ja väärtust. Samuti koht, kus ettevõtte juht saab olla uhke oma tarneahelajuhi saavutuste üle. Usun, et tarneahelate juhtimise potentsiaali ja teadlikkust on vaja endiselt kasvatada. Püüame tarneahelates peituvad võimalused avada läbi rahvusvaheliste ja kohalike esinejate kogemuslugude.

Meie esinejate seas on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtete praeguseid ja endiseid juhte, kuid ka meie suurettevõtete tippspetsialiste.

Kohtumiseni PROLOG Ärikonverentsil, et saada ühiselt osa tarnehaelajuhtimise parimatest kogemustest.

 

 

Peep Tomingas
Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing PROLOG tegevjuht ja konverentsi programmijuht

 

Speaker Lineup
More Info

Peep Tomingas

PROLOGi tegevjuht ja päeva moderaator

Peep Tomingas alustas enda tarneahelajuhtimise karjääri 1997. aastal logistikajuhina Ericsson Eesti ASis. Alates 2002. aastast kuni 2015. aasta augustini töötas ta ABB-s Baltimaade tarneahelajuhina. Praegu on Peep eraettevõtja konsulteerides ettevõtteid tarneahelajuhtimise teemadel. Ühtlasi on Peep Eesti Tarneahelajuhtimise Ühingu PROLOG tegevjuht. Peebu peamisteks kompetentsivaldkondadeks on tarneahelajuhtimine, strateegiline hankimine ja tarnijasuhete haldamine.

More Info

Tõnis Hintsov

PROLOGi juhatuse esimees

Tõnis Hintsov on töötanud logistikateenuste pakkujana juhtivatel ametikohtedel Schenkeris, Kaubaekspressis ja Trans World Shippingus. Tõnis on Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOG asutajaliige ja alates 2011. aastast ka PROLOGi juhatuse esimees. Tõnise peamisteks kompetentsivaldkondadeks on logistika juhtimine, transpordi- ja jaotuslogistika, protsesside arendamine, logistikateenuste sisseost, tegevuspõhine kuluarvestus logistikas ning transpordi infosüsteemid.

More Info

Marek Rozycki

Amazoni endine Euroopa asepresident

Marek Rozycki on töötanud Amazon Logistics Euroopa asepresidendina, kus tema vastutada oli viimase miili logistika Euroopas. Põhiliselt on Rozycki tegelenud aga kiirkullerteenuste ja logistika valdkonna alustavate ettevõtetega, ettevõtete omandamisega ja ümberkujundamisega. Oma olulisemaks saavutuseks peab ta Poola esimese kodumaise kiirkullerettevõtte Masterlink Express loomist ja selle arendamist viie töötajaga väikeettevõttest 1990. aastal kasumit tootvaks turuliidriks 1996. […]

More Info

Jack Quarles

Ostu- ja müügiläbirääkimiste koolitaja

Jack Quarles ei ole tavaline koolitaja, kes võiks korraliku ettevalmistusega ladusalt esineda ükskõik millisel teemal. Ta on kogenud omal nahal peaaegu kõik võimalikud stsenaariumid mida üks ostja võib oma ligi 20-aastase ameti ajal ette kujutada. Jack Quarles on aidanud mitmetel organisatsioonidel teha edukamaid ostuotsuseid ja säästa kümneid miljoneid dollareid. Ta on Buying Excellence asutaja ning kahe menuka […]

More Info
img